O NÁS - Záhradná Technika Martin - Jančovič - Predaj a autorizovaný servis AL-KO

Hľadať na stránke
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

O NÁS

Sme malá rodinná firma, ktorá začala podnikať v roku 2004. Spočiatku sme svoju činnosť zameriavali na opravu a prevíjanie elektromotorov, transformátorov a neskôr na servis ručného náradia.

V roku 2005 sme nadviazali spoluprácu s nemeckou spoločnosťou AL-KO. Stali sme sa tak záručným a pozáručným strediskom pre Žilinský kraj. Neskôr, vďaka našej špecializácii na čerpaciu techniku, elektrické a benzínové stroje ako aj záhradné traktory, začali k nám do servisu prichádzať „stroje“ z celého Slovenska.

Tam, kde si iní nevedeli dať rady, sme prišli na rad my a problém zdolali.
Preto sa môžeme popýšiť aj ocenením „ Najlepší servis roka pre AL-KO“


Keďže sme ako servis videli, že výrobky značky AL-KO sú kvalitné, nízko poruchové a je ľahká dostupnosť náhradných dielov, rozhodli sme sa v roku 2008 otvoriť si malý obchod. Nájdete u nás skoro celý sortiment výrobkov značky AL-KO, ktorý je prehľadne uložený v regáloch alebo na stojanoch. Tovar, ktorý u nás nenájdete, je možné si objednať z katalógu, pričom dodacia doba je maximálne 1 týždeň.

Zameriavame sa hlavne na výrobky značky AL-KO, avšak u nás nájdete aj iné značky čerpacej techniky. Taktiež ponúkame základné príslušenstvo na vodu, kondenzátory, žacie lanka, nože do kosačiek a pod.


Naším krédom je, že vždy ochotne každému zákazníkovi predvedieme výrobok, vysvetlíme jeho obsluhu a poradíme ako sa má o výrobok starať, aby mu čo najdlhšie slúžil. Nie je umenie mať veľký obchod, ale mať dobrý obchod.

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky